| Darkus a întrebat:

Cam cat costa mustang?

8 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Andoo@lasa tu cititul in ziar!
Un prieten a avut un Mustang din 2007 Full Option! Si l-a vandut cu 17500euro!
Si uitate si aicea cat coasta http://www.auto.ro/ford-mustang/755941.html

| BassHunter13 a răspuns:

Cedryck @ alea sunt neimatriculate! pai cum ii taxa acum iesi cu ea peste 30000de euro!

| heddy10 a răspuns:

Eu zic ca cel mai ieftin este Ford Mustang SVT(16. 000e). Desigur o sa spuneti ca ati auzit si de preturi mai mici dar sa ne gandim putin si la calitate.Nu orice este ieftin este si bun.

| reanu a răspuns:

Depinde si de anul de fabricatie si starea tehnica un mustang vechi de colectie... ajunge mai scump ca unul nou

| TeO_3022 a răspuns:

Depinde de model(gt 2000, GTR, GT/CS, Eleanor, COBRA ) dar cel mai iefrin am vazut la 13. 500 euro di la 20. 000 $

| ANDOO_1416 a răspuns:

Am citit un articol dintr-un ziar si parca ajungea in jur de 27. 000 € dar sunt si mai ieftine depinde de performanta. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.autoscout24.es/......istGN.aspx U&um=True&sort=price&zipc=E&tab=price
Uita-te aici ai peste 200 de modele Ford Mustang incepand din anul 2005. Aici gasesti modele de Mustang chiar si la 10000 de euro depinde de model

| Andr3yCzz a răspuns:

13000 - 18000 Euroi...
Cam asa... dar depinde si de modelul dorit