| Girly97 a întrebat:

Cam cum au fost primele voastre drumuri ca soferi incepatori? Pline de greseli banuiesc. Ce ati facut in primele zile dupa obtinerea permisului?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce am facut in primele zile? Drumuri multe sa ma obisnuiesc cu masina.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Am întrat în depășirea unui autobuz și pe la jumătatea depășiri am realizat că nu-l pot depăși la timp. Am fost la un pas să mă ciocnesc cu mașina din sens opus

| AmandinaDragan a răspuns:

Primele mele drumuri au fost facute cu mult inainte de a avea permis. Cand am luat permisul stiam sa conduc foarte bine.
Nu faceti ca mine. Acum va poate cauza multe neplacei.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

In primele zile am decis sa schimb prezenta instructorului care ma avea sub control, cu o prezenta mai neimportanta care doar sa ma sfatuiasca si dupa o perioada am inceput sa merg singur
asta ca sa mentii greselile sub control, sa nu renunti din prima la prezenta instructorului in masina

| daniel131313 a răspuns:

Cand nu mai pe cineva in dreapta ai ceva emotii, dar condu 2-3 ore pe zi si te vei obisnui intr-o saptamana maxim.