| T30D0RA a întrebat:

O prietena de-a mea face scoala de soferi si as vrea sa o ajut sa invete mai bine. Daca invata cu cineva, pricepe, dar nu ma pot duce tot timpul la ea sa o ajut, am si eu alte treburi de facut. Cum poate sa priceapa mai bine pentru obtinerea permisului?

Răspuns Câştigător
| Happyness a răspuns:

Sa faca cat mai multe chestionare uite poate sa`si faca cont aici : http://www.drpciv.ro/info-portal/changeLanguage.do?lang=ro... sunt ft bune chestionarele sunt exact ca atunci cand dai sala. sa faca chestionarele din legislatie eu am facut 500 in 3 zile. sa faca cat mai multe chestionare si sa si citeasca toata cartea. app sa`si cumpere cartea cu un bmw rosu pe ea e cea mai buna explica semnele perfect.sa faca cat mai mt chestionare pot ca atunci cand o sa dea sala o sa zia : aa stai ca m am facut intr asta :P e cel mai bine.bafta

2 răspunsuri:
| Drauzy a răspuns:

Sa faca chestionare cat mai multe de pe site-ul de la politie. www.drpicv.ro parca :-? eu unu am citit cursurile de la scoala de 3 ori si am facut chestionare multe si am luat din prima.
bafta :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TRAseu cunteaza cel mai mult