| Valentin2233 a întrebat:

Cam la ce pret va ajunge in 6-7 ani un peugeot 208gti acum sunt 18 -17 mii scuzați intrebarile astea da sunt in căutarea unei masini pe benzina de peste 190cp pe benzina cu motor de pana la 2.5l vreau in euro ajung la mai putin 7000 euro!?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu ti am mai exlicat de vreo 3-4 ori. Intri pe site urile de auto

autovit, mobile.de

cauti modelul care te intereseaza, vechimea care te intereseaza si ai sa afli cu aproximatie ce pret vor avea atunci cand te intereseaza pe tine.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ce culoare?

| Valentin2233 explică:

Sa aibă intre 150 mii km si 200mii km si spect placut