| Elisabeta21 a întrebat:

Cand ma duc sa ma inscriu la scoala de soferi, trebuie sa am dosarul pregatit? Sau ma duc acolo, spun ca vreau sa ma înscriu si dupa il pregatesc cu tot ce trebuie? Pot face fisa medicala si psihologica in aceeasi zi?

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Mergi cu buletinul și cu adeverință de la medicul de familie (o sa trebuiască la fisa medicala).

După asta te trimit ei unde trebuie sa mergi.

"Pot face fisa medicala si psihologica in aceeasi zi?"
Nu e nimic care să îți interzică asta doar că fiecare durează ceva timp. Nu prea cred că reușești, mai ales în condițiile actuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu pe cineva care a plătit degeaba testul medical înainte de înscriere deoarece scoala de șoferi avea contract de colaborare cu alt cabinet medical.

Răspuns utilizator avertizat
| Edw08 a răspuns:

"Dosarul" de întocmește de către scoala de șoferi.
Probele medicale și psihologice se pot da în aceeași zi dacă școala dispune de acest lucru. Cel mai bine ii intrebi pe ei.

| IoanaMaria12345678910 a răspuns:

Mergi doar cu buletinul. Și cu banii