| anonim_4396 a întrebat:

Fisa medicala de la dosarul pentru scoala de soferi, mi s-a expirat. Cum trebuie sa procedez in continuare?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fa-ti alta fisa medicala, la fel cum ai facut-o pe prima.

| Elena898989 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Pai cand ma duc sa fac alta, trebuie sa trec pe la scoala sa o iau pe cea veche, sau pur si simplu ma duc la clinica si spun ca-mi trebuie fisa medicala pentru scoala de soferi?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Elena898989):

Poti s-o duci si pe cea veche, asa cred ca o faci mai repede pe cea noua.

| tpuforyou a răspuns:

Trebuie reinoita!

| Popescu_AdrYan_1994 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie.va rog sa spuneti mai detaliat ce trebuie facut

| Catalin00000000000 a răspuns:

Te duci la politie si o sa dai iar testul acela de pshiologie

| Elena898989 a răspuns (pentru Catalin00000000000):

Cand am facut fisa medicala, nu am dat niciun test de psihologie. Pus si simplu m-am dus la o clinica si mi s-au pus niste stampile pentru diverse: oftalmologie, neurologie etc.