| Anonimuserr a întrebat:

Ce inseamna fisa medicala pentru dosarul si incrierea la scoala de soferi? Ce analize medicale trebuie sa fac? Intreb, pe cei care ati dat recent de permis. Ce inseamna practic fisa medicala?

2 răspunsuri:
| G4by97 a răspuns:

Am facut eu fisa medicala pentru permis te pune pe un scaun la o distanta d 2 metri 3 te pune sa pui mana pe rand la fiecare ochi si iti arata niste cifre cu diferite marimi trebuie sa le spui pe mine asta m-a pus sa fac atat

| MariaMmc a răspuns:

Eu nu am dat de permis dar stiu.In primul rand fisa medicala sunt niste analize care trebuie facute,nici n-ar trebui sa te intereseze ce trebuie facut,cand te vei duce acolo iti vor spune ei,va trebui sa platesti o taxa si te va trimite cam peste tot,control ochi,plamani, cap, pshiatrie, la inima, cam tot.Tot ce conteaza pentru a putea conduce.