| emoboy a întrebat:

Care ar fi cea mai buna facultate de inginerie mecanica? Ce parere aveti despre cea din Brasov?

6 răspunsuri:
| arvamircea a răspuns:

Eu am studiat la cea din Brasov, e moderna, profesori bine pregatiti, si de treaba happy

| emoboy explică (pentru arvamircea):

Si acum esti de profesie?

| neutrino a răspuns:

Ingineria mecanica este destul de vasta. Sfatul meu este sa mergi in cel mai apropiat oras mare in care iti permiti si care are si posibilitati de cazare.

| emoboy explică (pentru neutrino):

De ce spui ca este vasta? Sunt situat intre Brasov si Bucuresti.

| Deny225 a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna facultate ar fi cea de la Timisoara. Cat despre cea de la Brasov este destul de buna si aceea.