| FatPuppy a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum e la Politehnica Bucuresti la inginerie mecanica? E greu? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

La Politehnica Bucuresti ingineria este grea, chiar daca acum este mult mai usoara decat in trecut. Daca insa stii bine matematica si fizica, atunci te descurci, asa cum fac majoritatea studentilor.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este o facultate destul de grea. Daca vei invata, DA vei promova, NU daca vei chiuli si doar te vei distra.