| TheQuestion a întrebat:

Care credeti ca e mai bun, lamborghini sau ferrari?

Răspuns Câştigător
| David95_2915 a răspuns:

Depinde lamborghini are multe calitati ce ferrari nu le are si invers, dupa un rezultat de la Top Gear a iesit invingator Lamborghini la aspect, viteza, hadling, frane etc.
Eu pot sa zic ca lamborghini e mai bun

14 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Evident Ferarri. Face monoposturi de F1 si asta spune tot!

| mgtow a răspuns:

Mie imi place mai mult Ferrari.

| rossi46 a răspuns:

Ambele sunt super masini. Ferrari are o istorie glorioasa in sporturile cu motor si asta a fost un atu important pentru ei in timp ce Ferruccio Lamborghini nu a fost un fan al curselor si nu a dorit sa se implice in acest sport. El a vrut doar sa-i demonstreze arogantului de Enzo Ferrari, care era in culmea gloriei pe atunci, ca poate face o masina in garajul sau de tractoare, care sa bata Ferrari-ul si dupa parerea mea, a reusit cu succes. Lamborghini a avut si are in continuare un design inovator, futurist si absolut superb (vezi Countach-ul care s-a fabricat din '74 si arata intr-un mare fel si acum) motoare puternice, multi cai putere, performante de racing foarte bune si depaseste Ferrari-ul la multe capitole. Plus ca Ferrari nu mai este ceva atat de exotic precum acum 10-20 de ani, pe cand Lamborghini ramane o masina exclusivista.

| ombladon a răspuns:

Ferrari

| ZEU93 a răspuns:

Ferrari

| JohnnyBi a răspuns:

Lambooooo :X. dupa ce a aparut reventon mi se pare uiiiiiimitoare

| George_9481 a răspuns:

Mie imi place mai mult Lamborghini

| BadBoyCristy a răspuns:

Ferrari, deoarece el are o istorie lunga, in care a avut multe succese, si este o firma singura, nu ca lamborghini care e detinuta de Volkswagen.

| AnonyMess a răspuns:

Domnule bad boy cristi ...cam nu sti nimic! Dragutule.lamborghini e detinuta de Audi

| JuNNNkie26 a răspuns:

Lamborghini Normallaughing

| βέiiiβiii_9613 a răspuns:

Fiecare e bun in modul lui, mie imi place ferrari, tie poate iti place altultongue

| Cutza_3681 a răspuns:

Ferrari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferrari - dar sa stii ca ambele sunt fabricate in Italia

| ingerasfaraaripi a răspuns:

Voi macar aveti bani pentru una dintre ele? Nu va mai bateti atata ca nici in vise n-o sa le aveti! Sunt prea scumpe!