| AnonyMess a întrebat:

Cine credeti ca este mai bun? Lamborghini sau Ferrari?

13 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

De obicei Lamborghini la masinile de serie. La cele editii limitate sau unicat e evident Ferarri!

| RS4 a răspuns:

Soferul!

| heddy10 a răspuns:

Lamborghini. In special Murcielago, Gallardo, Sesto Elemento si Diablo

| Skypp3R a răspuns:

Gandindu-ma ca Lamborghini este fabricat de Audi, tot ce iese pe usa fabricii Lamborghini este tipic AUDI! Deci Ferrariwinking

| ramkat a răspuns:

Mai bun va fi intotdeauna Ferrari! De cat orice lata marca de masini supersport! Si asta din orice principiu ai alege...Numai gandeste-te la motoare! Cauta pe net si ai sa vezi. Oricum iti dau un exemplu: Ferrari Enzo: 6.3l si 650 CP 2002. Lamborghini abia anul anul asta acesta a facut un motor aspirat la aceaiasi capacitate!

| Delicate a răspuns:

Lamborghini! Gallardo!

| TheQuestion a răspuns:

Eu cred ca lamborghini

| DanyBv a răspuns:

Eu cred ca Lamborghini e mai bun.

| graffman a răspuns:

Unchiumiu are un autohaus in germania si am avut ocazia sa ma plimb cu mai multi bolizi si dupa parerea mea nu se compara Lamborghini cu ferrari deoarece poate ferrari e mai rapid dar se comporta mult prea rau la plecare curbe happy

| graffman a răspuns:

Unchiumiu are un autohaus in germania si am avut ocazia sa ma plimb cu mai multi bolizi si dupa parerea mea nu se compara Lamborghini cu ferrari deoarece poate ferrari e mai rapid dar se comporta mult prea rau la plecare curbe

| jack993 a răspuns:

Porsche big grin

| silvius1734 a răspuns:

Logan!

| Ryder_7882 a răspuns:

Ferrari