| jonghyun a întrebat:

Ce masini credeti ca sunt mai une dintrefrustratedamborghini si Ferrari sau Bmw si Opel? Va multumesc celor ce ma ajuta!

11 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

rolling on the floor imi place de ceopilu asta andry17 ca la el este mai bun Audi si Peugeot decat BMW laughing rolling on the floor un Peugeot il distrug in 2 zile numai din mersul pe sosea pun pariu cu tine dar cine pierde pariul lasa cheile de la masina pe masa. Daca vrei iti demonstrez! Un BMW mai devreme de 3 saptamani nu il distrugi indiferent cat de urat ai merge cu el si pe munte sa mergi cu 80 la ora si nu crapa in mai putin de 3 saptamani de mers 7-8 ore pe zi cu el! Eu as miza pe BMW, Opel si ultimul Ferarri fiindca sunt masini de circuit si pe strada se strica foarte repede si costa mult intretinerea si piesele + ca nu compari ceva german cu o italiana!

| mgtow a răspuns:

Ferrari si BMW dar asta nu inseamna ca sunt cele mai bune deoarece se pot face modificari mecanice la motor si contrincantii pot castiga.

| mgtow a răspuns:

Ferrari si lamb. pentru ca au costuri mari de intretinere si piesele sant facute sa reziste

| vl96cos a răspuns:

Logan 1.6 /// 170km h pe panata laughing

| nelyjoly a răspuns:

Cea mai buna masina din lume, este cea pe care o ai.

| Diabl0 a răspuns:

Lamborghini e peste toate din ce ai enumerat tu.

| Andrei20133 a răspuns:

Prefer Volkswagen

| andry21 a răspuns:

BMW nu e bun deloc. Esto o rabla ca si Dacia. Eu am avut o masina BMW cand am facut scoala de soferi.Era din anul 2006. Aproape noua. Ca eu am facut permisul in anul 2009. Si era buna o vreme scurta. Dar imi tot muri motorul. Bine ca la orice incepator care nu stie sa conduca ii moare motorul, dar eu am stiut foarte bine, asta era 5luni de cand am foacut permisul. Cel mai groaznic era ca mi-a murit motorul cand am oprit la semafor. Opel - sa mai zic de asta cum este... sa-ti zic care ar fi mai bune masini dupa parerea mea: Volkswagen, Audi, Mercedes-Benz, Porche. Eu m-am carat cu multe masini si cea mai buna era Peugeot-ul. Acum am Peugoet 408. si este foarte tare.

| andry21 a răspuns:

Eu am zis parerea mea! Recunosc ca am gresit. Nici Puegeotul nu-i atat de bun sau... Toate sunt bune. Depinde cum sunt fabricate.

| CalaulDinMaramures a răspuns:

Deci lamborghini iese si ferari deci un BMW sau Opel si in finala intra Opel de oarece BMW consuma la fel ca viteza

| Dan_7053 a răspuns:

Bmw este ca si o dacie 1310rolling on the floor eu as miza pe opelbig grin numai bine