| Andrei_8981 a întrebat:

Buna din nou TPU ce credeti ca e mai fain lamborghini sau ferrari

Răspuns Câştigător
| alexutz2 a răspuns:

Sall! Eu cred ca mai tare este lamborghini pentru ca e buna masina si consuma mai putin

9 răspunsuri:
| YunaFFX a răspuns:

Chiar daca Lamborghini se bucura de ceva popularitate, cred ca Ferrari are un loc special pe care nimeni nu-l va lua.

| AnaMARIA12344 a răspuns:

Ferray laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaa ce bolizi...amandoua.Dar de ce ne intrebi? happybig grin

| 1n3x a răspuns:

Lamboferrari

| Deian1 a răspuns:

Este o intreba cam dificila, amandoua sunt frumuase si rapide dar as alege ferrari

| ShoFan a răspuns:

Pentru moment cred ca Lamborghini e mai fain.
Au scos noul model Sesto Elemento.
Poze:
http://img197.imageshack.us/img197/3571/85475684.jpg
http://img109.imageshack.us/img109/751/36267995.jpg

| Manowar a răspuns:

Pai acu e dificil sa spui lambo a lansat avebtador iar ferrari 458 Italia ambele sunt frumoase dar mie imi place NSX ...imi plac si masinile de la ferrari si lambo

| lovetwilight a răspuns:

Eu sunt fata si sincer mar atrace baietii cu Lamborghinilaughing

| amy333 a răspuns:

Ferrari