| InDaMix a întrebat:

Care e mai rapida ": Bugatti Veyron sau Aero TT?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Aero TT evident. A fost si la Boneville pe pista de sare, un Veyron acolo nici nu are ce cauta sa se bata cu reactoare de rachete si asa mai departe!

4 răspunsuri:
| laryssaxd1 a răspuns:

Bugatti Veyronwinking!

| 619thomas a răspuns:

Cei care au raspuns cu AeroTT au dat un raspuns absolut gresit, Bugatti Veyron Super Sport este la acest moment cea mai rapida masina din lume (431 km/h redusa la 415 km/h) dar Bugatti Veyron este mai rapida decat AeroTT, nu va luati dupa Design sau dupa reactoare de racheta, in plus, nici nu stiu daca AeroTT are voie sa circule pe strada, dar ar avea toate masinile voie sa circule pe Strada, milionari ar avea masini de Drag-Race care atin 500 km/h, deci nu dupa Design!

| WhatsUp a răspuns:

Bugatti are acceleratia mai buna dar Aero TT il intrece

| Dumnyezo a răspuns:

Dumnezeu