| MihaiN1 a întrebat:

Care este cea mai buna firma de scutere?

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ai bani si iti permiti un BMW il lasi mostenire la stra stra stra nepoti, daca nu o Honda si o lasi decat la nepoti!

| rossi46 a răspuns:

Dupa parerea mea Piaggio. Nu neaparat ca Piaggio e cea mai buna si nu mai sunt si altele la fel de bune insa Piaggio este o firma exclusiv de scutere, nu care face printre altele si scutere si tot ei au si parintele scuterelor din ziua de azi si cel mai celebru model din istorie, Vespa. De asemenea compania Piaggio sunt si detinatorii marcilor Aprilia si Moto Guzzi.

| RS4 a răspuns:

Eu zic ca cela japoneze, suzuki sau honda au cateva modele de exceptie! cea mai buna nu pot sa zic! fiecare are plusuri si minusuri! depinde de om, sa i se potriveasca la ce il foloseste si sa nu-l lase in pana cand e lumea mai draga!

| Intruder19 a răspuns:

Aprilia

| costel_4263 a răspuns:

Poate si chinezaraiele sant bune .depinde.io am de vreo 2 ani si nu am sckimbat nimic decat cablurile.frana.accelerr.etc aa si benzina

| fitter a răspuns:

Yamaha- ex: Yamaha Aeroxhttp://www.scootermoped.net/wp-content/uploads/blue-yamaha-aerox.jpg are un prieten si nu a avut niciodata probleme cu el:) ba chiar si-a bagat si casetofon si un sistem tare de boxe;)

| Sksxsag a răspuns:

Pamperslaughing.

| Sksxsag a răspuns:

Sorry,citisem scutecelaughing.