| anonim_4396 a întrebat:

Care brand are mai mult lipici la fete dintre BMW, Audi si Mercedes-Benz?

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Daca tu gandesti asa...du-te taticule...du-te tare. Esti mare barosan daca vrei sa impresionezi cu o masina femeile. Ce pot sa spun. Esti smecher. Nu mai e nimeni ca tine.

| KodrutZ a răspuns:

Deci sa dai bani pe o masina pentru asa ceva, mai bine mergi la profesioniste.

| Adry05 a răspuns:

O banana 2 portocale tutti frutii, ma pis pe mercedes imi place audiiiiiiiiiii

| OldSoul a răspuns:

Cel mai adesea BMW, asta desigur, daca nu-ti permiti, Porsche, Maybach si alte masini de lux.

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing Iti cumperi masina doar pentru a fii mai "bine-vazut" de fete? Cata coloana vertebrala! Ei bine, sincera sa fiu eu prefer sa merg cu bicicleta, dar daca te intereseaza acele fete materialiste (care inainte sa stie cum te cheama te intreaba ce masina ai rolling on the floor ), ele prefera Mercedesul.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Toate au, depinde de preferinte. La BMW si Haudi trag pustoaicele sub 30 de ani, la Mertane trag femeile.