| Num3Ascuns a întrebat:

Care este cea mai ieftina masina de interetinut, la taxe etc?

4 răspunsuri:
| marijuana_1856 a răspuns:

Opel cprsa motorizare 1. 2 sau 1. 4 bafta

| sebibv a răspuns:

Eu consider ca Renaut simbol versinea 2009. Piesele le gasesti usor servisare la fel. Acum depinde ce performante vrei de la o masina

| DjReal a răspuns:

In general masinile mici:-D...asta in primul rand la asigurarehee heedepinde ce masina vrei tuhappyde fapt gandeste-te sa fie o masina [accesibila] tie, si sa stii ca o poti intretinehappyin afara de masinile ieftine de tot, un citroen C4 e foarte usor de intretinuthappyzic din proprie experientahappypiesele se gasesc usor, nu sunt nici foarte scumpe etchappy
ai grija sa nu te bagi pe Seat-urihappycele mai proaste masinihappy

| NiGhTmArE_1556 a răspuns:

Eu zic ca dacia papuc sau 1350laughing oricum eu zic ca un furd focus sau dacia logan deoarece este facuta in Romania daciastraight face