| abc23 a întrebat:

Spuneti-mi va rog o masina care sa fie ieftina (

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Golf 3 break fara nici un alt comentariu. La banii astia este cea mai buna masina pe care o poti gasi, este chiar incredibila in 1500 de euro...

4 răspunsuri:
| Teo026 a răspuns:

Volkswagen golf 3 gasesti sigur la maxim 1500 euro, consuma putin, spatiu mult.

| tyger a răspuns:

Www.vanzari--auto.ro gasesti anunturi cu vanzari auto masini ieftine

| abc23 explică:

Ieftina, sa nu depaseasca 1500 euro, care sa consume putin si sa aiba mult spatiu. Ma refer la cele de tip break, dar sa nu fie duba sau ceva de genu. Exemplu: Opel Astra tip break.

| 35AVR a răspuns (pentru abc23):

Si laptoasa si devreme acasa, cea mai buna masina este wv passat brek de 1, 9 cmc cu consum de 5%. bafta