| imihaistoian a întrebat:

Care este cel mai bun centru si cel mai ieftin centru de inchiere masini, ma intereseaza sa inchiriez un mercedes?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Gheorghe_Samoila_1983 a răspuns:

Salut!
Incearca pe www.siteauto.ro, aici pui o cerere, iar operatorii site-lui o vor trimite la toate firmele de inchirieri auto din baza lor de date. Tie nu iti ramane de facut decat sa astepti ofertele.

| ionmircea a răspuns:

De aici poti inchiria masini de lux. Au si Mercedes si sunt prezenti in majoritatea oraselor din Romania.
http://www.easy-rentals.ro/