| titangyuri a întrebat:

Care este diferenta intre un vw golf 4 1. 9tdi combi si un vw bora 1. 9tdi tot combi? Care ar fi cea mai buna alegere? Si dece?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mici detalii de design si de spatiu, in rest e aceeasi masina... o alegi pe aia care e mai bine intretinuta

| OldSoul a răspuns:

Bora are farurile mai patrate, in timp ce Golf-ul le are mai rotunjite, Bora are tetierele cu "gaura" in mijloc, Golf-ul are tetierele mai mici, si pline, si desigur gurile de ventilatie din interior difera la cele doua modele, si din cate am vazut si la stopuri difera putin culoarea, la Bora sticla de la semnalizare este rosie, la Golf este alba.

| titangyuri explică:

Aaa este vorba de modelul din 2004