| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai rapida dintre un audi a6 2.8 fsi 2010 break si audi a6 2.8 fsi 2010 sedan

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia condusa de cel mai priceput sofer ca doar e aceeasi masina

| relian a răspuns:

Mai rapida la ce anume? Ca viteza ce poate prinde amandoua cred c a is la fel.Ca demaraj ar depinde de cutia de viteze ce are una ce are alta.

| JackR a răspuns:

Break-ul este mai greu cu 70 de kilograme, dar la 190 de cai-putere, nu conteaza prea mult. Asa zice ca amandoua sunt la fel de rapide.