| bossboss a întrebat:

Care este masina cu 500 in bord?

16 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca te referi la greierasi, atunci e Dacia.

| sorin a răspuns:

Utonomie-record pentru un automobil electric: 500 km
Modelul Tesla Roadster a stabilit, ieri, un nou record mondial de autonomie pentru un automobil electric de serie, când a acoperit 500 de kilometri înainte ca setul de acumulatori cu care este dotat să se descarce, a anunţat cotidianul "The Age", care apare la Melbourne.
Cam atat, sper ca de asta vorbeai.

| sorin a răspuns:

@Crystinutsa Bugatty Veyron are peste 400 km in bord, nici de cum 280winking

| jocnecurat a răspuns:

Pentru "Crystinutsa'' Bugatti Veyron are intr-adevar 280 in bord dar sunt mile si aia se traduce in km vreo 450, 616 km u ai vazut modelul facut pentru Statele Unite ale Americiiiiiiiiii... lol. iar u Mr. BOSSBOSS te referi la euro sau lei? Ai auzit de ''BONNEVILLE SALT FLATS''acolo gasesti masini care merg cu peste 1000 km/h dar 99% nici nu kilometraj in bord(pentru a reduge greutatea se elimina ce nu este necesar) pentru ca sunt altii care le masoara viteza record...

| alex_7264 a răspuns:

La 300 decoleaza avionuoh go on si are. zeci de tone poate sute. si maisina care are 500 in bord nu are mai mult de 1, 5t, sa fim realisti ce naiba.

| Slavic a răspuns:

Salut

Iata si configuratia finala pe care o astept:

Fiat 500 echipare Lounge, 1, 4 benzina, 100 CP, 6 viteze.

| JeSa a răspuns:

Mercedesurile Klasa-E tongue

| alex:) a răspuns:

Stiu eu o masina care are 400 in bord da nu mai stiu ce masina era

| Crs a răspuns:

Pana acum cea mai rapida masina din lume stiu ca a fost Bugatti Veyron, si aia avea 280 in bord. Acum cea mai rapida este Maxximus G-Force. si asta nu stiu cat are in bord. Oricum nu cred ca are vreo masina 500 in bord thinking

| dragosh a răspuns:

E acum o masina care are 2500 de cai putere sau ceva de genu si zboara cu peste 600 km/h.am vazut la promotorwinking

| ShineMe a răspuns:

Masina fabricata in serie sau de drag race sau curse?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugatti Veyron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugatti Veyron are 1000 la bord, dar prinde decat 350-400.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buggati cu nos si 4 turbine care dezvolta 900cp si cu 1000 el lui 1900cp si nos cred ca ajnge sa prinda si 800 kmh laughing)rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugatti veyron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacia 1310