| eliiiza05 a întrebat:

Care este masina visurilor voastre? Si ati vrea sa o modificati, daca da ce modificari ati face?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cel mai mult mi-as dori Panasonic ES-LV95-S803. Nu trebuie modificat nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Un Bentley la care nu-i nevoie de modificari, ca aia este masina de jumatate de milion de euro si vine cu detoate pe ea.

Modificari faci la vechituri, nu la masini noi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred că Audi q8 mi as lua dacă aș avea bani multi.

Nu, nicio modificare în afara de jante

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu as putea sa ma limitez la o singura masina, dar mi-ar placea sa-mi fac cumparaturile si concediile cu un E63 AMG. Sau chiar un S.
Iarna as circula cu un SUV cu tractiune decenta,
Iar pe langa casa mi-ar trebui si una mai mica, si o duba sau alt tip de utilitara.
Si buggy am tot zis ca imi fac, dar daca m-ar da banii afara din casa, as cumpara unul 4x4, sa fie de weekenduri. Ca imi place offroad-ul, dar nu imi plac masinile grele pentru asta (Land Cruiser, Patrol, etc).

| ReddY25 a răspuns:

Aston Martin, clean

| Eireann a răspuns:

Un Jeep Apocalypse Hellfire sau Warlord.

| KovacsB a răspuns:

Spring nou electric si a doua zi il modific ( ca tot zice doamna stie tot ca doar vechiturile se modifica) sa-i pun motor Hemi de 6400cm3.