| BountyWG a întrebat:

Care masina e mai buna Matiz sau Cielo?

Răspuns Câştigător
| shad0wn a răspuns:

Eu iti recomand Cielo, deoarece Matiz este, in opinia mea, destinata persoanelor mai in varsta sau femeilor.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mai bine un cielo matiz e o masina foarte mica si in curbe la viteze mari te-ai dus.

| AlexUnder a răspuns:

Depinde de model.

| KoNeTi a răspuns:

Părerea mea este că Cielo este mai bună deoarece și eu am și nu am avut probleme.

| Cinciaruu a răspuns:

Cielo normal. Gandeste-te doar la spatiu masinii. Acuma fara suparare proprietarilor de Matiz, dar din cate am vazut nici o trusa de scule nu poti baga in bortbagaj

| Sm3kero a răspuns:

Cielo