| Andreyyy18 a întrebat:

Stiti unde pot gasi o masina romaneasca (astea sunt mai ieftine...cielo, solenza, super nova, matiz, tico...) buna la pret si la calitate. Sau sa imi recomandati alta masina ieftina si usor de intretinut, dispun de 1200 euro.

In targ la Pitesti nu prea am vazut cine stie ce

funda!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nah, mai bine mai pune un ban deoparte si ia-ti un Opel, sau cel putin o Skoda. Cu un pic mai mult, scapi de multe batai de cap mai tarziu.

| dnxbv a răspuns:

Din moment ce intrebarea se afla la sectiunea "dragoste si sex", sa inteleg ca vrei sa intretii relatii (intime) cu o masina romaneasca?

| Minks a răspuns:

In banii astia cred ca numai tico poti sa-ti iei. Solenza si cielo incep de la 2000 euro. Nova nu stiu. laughing

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Cauta pe google mane.
gasesti diverse oferte

Răspuns utilizator avertizat