| Andreyyy18 a întrebat:

Stiti unde pot gasi o masina romaneasca (astea sunt mai ieftine...cielo, solenza, super nova, matiz, tico...) buna la pret si la calitate.
In targ la Pitesti nu prea am vazut cine stie ce

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

LA 1500 de euro iti poti lua un Opel Astra de prin 95-96, care este si foarte ieftin la intretinere.

| Cromasston a răspuns:

Salut! Poti intra pe ste-ul asta sa vezi cam ce masini ai gasi la 1500 euro.Succes!

http://anunturi-auto.4tuning.ro/cauta-masini/

| Strumf a răspuns:

O mașină românească poți găsi oriunde în România.
Fi serios. Dacă nu ești în stare sa găsești una in RO, atunci lasă-te de șofat.

| robertosi a răspuns:

Cielo matiz tico sunt unguresti nu romanesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am eu o super nova cu motor renault 1, 4 mpi, a/c, casetofonf cd, cauciucuri aproape noi 90% 87000 km reali interior curat
tel 0721445492 pret 1600 euro discutabil discutabil criza de bani

Răspuns utilizator avertizat
| anelisia a răspuns:

Te sfatuiesc sa cauti pe net, incearca autovit.ro si sa te duci sa iti cumperi din tara, Cluj, Arad etc.Depinde cati bani ai dar la 1000 euro poti cumpara opel corsa, ford ca etc neinmatriculate si o inmatriculezi tu la 200-300 euro taxa cu depreciere.Asa ajungi ca la 1200-1400 sa-ti iei masina super dupa anul 2000.Eu asa am facut.