| vl96cos a întrebat:

Care sunt cele mai bune masini pentru. V. T. M, rally, drift, liniute?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

VTM Lancer Evo X, Rally acelasi model dar cu alte modificari, drift Nissan 350z, Liniute Toyota Supra masiv modificata!

| mgtow a răspuns:

Depinde si de fabricant, variaza in functie de setarile care i se aplica masinii, cele de WRC sa zicem sunt facute sa mearga pe teren accidentat si asfalt au suspensii adecvate traseului si asa mai departe...

| Simpatic a răspuns:

Pai el nu cred ca a intrebat despre campionatul de rally nu? Pentru ceea ce ai indicat tu acolo cele mai bune masini sunt cu siguranta masinile tunate cu adevarat cele in care s-a investit enorm pentrua sa ceva nu astea din oras care au tobe sport.Pentru drift cele mai bune sunt cele cu tractiune spate adica bmw-urile urs etc,pentru drag subaru impreza, bmw, mercedes si toyota supra etc sunt multe dar toate necesita investitie serioasa nu doar un eleron de palstic.Pentru rally cele mai indicate sunt cele cu tractiune integrala dar nu neaparat, de vtm nu am idee

| heddy10 a răspuns:

Subaru impreza wrx cea mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place toata echipa Subaru si campioni