| Ferii a întrebat:

Eu vreau sa fac un proiect de drift. Ce mașini sunt bune pentru asta? Și cam cât m-ar costa sa o transform în maina de drift total?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cati bani ai? E scump un astfel de sport

| Ferii explică (pentru danbnz):

6000,dar am găsit o mașină de drift cărei ii trebuie doar scaune, volan. Mașina costa 4000 de roni. Și ar fi sa mai bag 2000 de roni (este vorba de un e36) 1000 sunt scaunele cu centuri și volanul, și deocamdată pot sa mai bag 1000 de roni, în ce ar trebui sa bag? Și ce? (motor stock 2.5 benzină)

| danbnz a răspuns (pentru Ferii):

La banii astia doar motorul trebuia sa valoreze atat.
Nu uita ca la drift sunt setari separate pe roti, asta inseamna o suspensie custom, alti bani..., multi