| Stallone a întrebat:

Care sunt cele mai fiabile masini (clasa compacta) cu cutie automata?

Răspuns Câştigător
| Florian20405 a răspuns:

Daca te referi la un autovehicul nou cele mai bune(nu neaparat ca performante, dar si lka performante sunt foarte bune) sunt asa ca si marca:
1.Audi(care are aceeasi cutie si motor cu vw)
2. Volkswagen
3.Skoda
4.Seat
Toate cele metionate de mai sus sunt la fel, difera doar luxul.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza modelul, depinde de fostul proprietar cum a ingrijit masina km care ii detine, conditiile de drum pe unde a circulat. Deaia masinile straine au fiabilitate mai mare fata de cele din RO.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista un clasament, fiecare masina are tehnologia ei cu bune si rele

| LTAA a răspuns:

VW Golf.