| RaVuL a întrebat:

Imi ziceti ceva masini cu cutie automata?

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Aproape toate masinile model nou au optiune pentru cutie automata, daca o iei noua chiar si pe logan exista pentru export modele automate desii in Romania sunt decat 4 asemenea masini!

| Nokitochikushi a răspuns:

Pontiac firebrid. in general masinile americane are cutie automata si pilot automat smugwinking

| Nokitochikushi a răspuns:

Ba din contra! tongue acum trec americanii la masinile cu cutie manuala
noi cand aveam primul model de dacie ei aveau cutie automata si pilot automat noi nici acum nu am facut cutie automata sau mai ales pilot automat smugdocumenteaza-te binewinking

| heddy10 a răspuns:

Mici: Peugeot 1007, Smart Roadster.

| Andrei_2426 a răspuns:

Orice masina vrei tu poate avea cutie automata, cu exceptia masinilor gen dacia 1310 care nu cred ca sa fabricat vreuna cu cutie automata.

| Neculae a răspuns:

Diesel e carburantul diavolului
!
Audi a4
skoda octavia
volkswewagen tuareg
renault laguna

| Annitu a răspuns:

Audi A4 / Diesel
Smart Roadster / Benzina
Opel Zafira / Diesel
BMW 520
Skoda Octavia 2 / Motorina
Volkswagen Passat break / Motorina
Renault Laguna Grand Tour / Benzina
etc.

| pitcrv a răspuns:

Aproape toae masinile le poti gasi cu cutie hidramata "da nu si cele sport" sau dacile vechi"