| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare o masina mai de fite dintre un golf 4 sau audi a3 (ambele avand aceleasi dotari, aceleas an de fabricatie, de exemplu din anul 2000 si aceeasi aceeasi motorizare)?

9 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Logic ca A3. Golf 4 este o masina pentru persoane serioase si care nu vor sa arunce banii pe geam. A3 e masina pura de fite!

| BassHunter13 a răspuns:

Multi zic ca Audi A3 este masina de fite pentru ca este audi! Dar daca faci niste modificari pe un GOLF 4 cu siguranta ar fi mai de fite decat un a3

| goejoy a răspuns:

Eu am un G4 si crede-ma am prieteni/cunoscuti si cu golf si cu A3. din propria experienta daca nu ai bani, tu nu mergi la service cu A3. numai bine
dar daca tie iti place caroseria A3...

| Magnifico a răspuns:

Un unch ide al meu are golf 4 si imi place mult dar cred ca audi a3 e si el bengos,spui ca au aceleasi dotari, an de fabricatie si aceeasi motorizare dar nu cred ca au acelasi pret...winking. Alegerea este a ta, dupa mine ambele sunt tari.

| RoxxuInna a răspuns:

Audi a3.

| Oanna96 a răspuns:

Audi a3 cu siguranta.

| leonardobz a răspuns:

Depinde de cum arata masina sa fie in 4 usi, sa fie cu aer cu o janta 16" gume 205 o fole neagra o suspensie sport... pentru frumusete exterioara as alege Golf4 pentru fiabilitate si design interior as alege A3 vist my blog http://useful4you.blogspot.com

| Maximamspusiara a răspuns:

Audi a3.

| yonnutza a răspuns:

Categoric audi a3 happy