| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare mai bun la roport pret/calitate dintre un golf 4 motor 1.6 sau audi a 3 motor 1.6 (ambele din anul 2000)?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pret-calitate clar golf fiindca la audi intretinerea in 3 ani a unei masini din 2000 ajunge cat pretul masinii SH deci nu este o afacere prea buna!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Cu siguranta audi! audi este masina lor de varf! eu am un a 6 si un golf, dar iti spun ca nu se compara golful cu audi a 6! golful este mult mai rigid pe cand cu cealalalta ...nici nu simti cand mergi su cand dai intr-o groapa! eu cu siguranta as opta pentru audi!

| Felix2009 a răspuns:

Pentru a putea sa-mi fac o idee si sa-ti raspund ar trebui sa stiu si cam cati km au fost rulate fiecare, daca au fost vreodata accidentate etc.
Pentru acelasi nr. de km eu as alege wv, desigur daca nu vrei sa faci fite cu A3

| Georgestaff08 a răspuns:

Golf-ul
pls funda

| Maream a răspuns:

Das auto.