| ThatWeirdFuck a întrebat:

Ce ati alege dintr un HTC Desire C si un Samsung Galaxy Mini 2?

6 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Glumesti? pana acum ai pus intrebari serioase si acum vii cu una din asta?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Dar hai sa nu zici ca sunt rea iti spun HTC Desire c pentru ca are multe chestii utile prin el si Samsung Galaxy Mini 2 pentru rezolutia camerei foto

| ThatWeirdFuck explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Si asta e intrebare serioasa! laughing As vrea un telefon nou si din cauza asta am pus intrebarea, sunt bata in materie de tehnologie.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru ThatWeirdFuck):

HTC Desire C are mai multe chestii utile in el si e mai ieftin ca al doilea parca

| ThatWeirdFuck explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

No, am vazut ca mi-ai trimis un mesaj dar din pacate sunt membru junior si nu pot trimite mesaje. Sunt baiat big grin

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru ThatWeirdFuck):

Mda mi-am dat seama din raspunsuri.dar am vrut sa fiu sigura big grin
imi pare rau ca te-am incurcat.mai pune o data intrebarea pentru ca stiu ca sunt cativa pe aici experti in telefoane