| Wenttmann a întrebat:

Cât costa impozitul anual la un audi A6 allroad din 2007, motor 2700. Si cam la ce cheltuieli m-ar duce anual? Consumul nu ma interesează.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.club-audi.ro fa-ti un cont, si pune intrebarea in rubrica specifica;)
Nu stiu cati ani ai, de asta depinde cel mai mult.

2 răspunsuri:
| vw9378 a răspuns:

Impozitul anual e acelasi indiferent de varsta. Ultima oara, pentru cilindreea asta era cam 2000 lei impozitul in Bucuresti. Asigurarea daca e pe numele tatalui, cam 450-500 lei/an. P.S.: Evita acest motor.

| Wenttmann explică:

O înscriu pe numele lui tata are 45 de ani, permis de la 20 si mașina tot de atunci.