| valibz a întrebat:

Cat costa o procura auto in Anglia si se poate trimite si prin fax sau trebuie neaparat originalul? in cat timp ar ajunge procura din Anglia in Romania? si alta problema mai este el poate sa faca procura in anglia daca toate actele de la masina sunt la mine in Romania?

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

De ajuns poate face si 24 de ore prin DHL, nu merge copie dar de costat habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii trimiti actele, el face procura, o trimite prin posta(nu merge nici copie si nici fax) si gata. s-ar putea sa coste vreo 80-100 de lire, dar de ce nu-l intrebai pe cel din anglia, ca el trebuie sa stie cel mai bine.