| rebekka11 a întrebat:

Cum imi poate trimite cineva un pachet din Anglia in Romania. Prin ce? Cat costa transportul?
P.S. Sunt din Valcea

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Prin curierat, 1 euro per kilogram.

| rebekka11 explică:

Anglia*

| alexs99 a răspuns:

Se poate trimite un pachet din Anglia in Romania prin posta si costa in jur 50 de lei transportul.

| Florincrap a răspuns:

Prin posta Atlassib, il gasesti in Rm.Valcea,pe strada Gib Mihaescu, nr. 14, ap. 15, telefon 0250-732175; 0741/170444, DHL (curier, e destul de scump), prin Royal Mail (il ridici de la Posta Romana)

| Florincrap a răspuns:

Pai posta Atlassib trece prin Channel Tunnel, un tunel care transporta masini, le baga in vagoane de tren, si le descarca la Folkestone (UK)/Calais (Franta).

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Prin autocar poate sa caute un mijloc de transport mai ieftin in Anglia