| EmilTraian95 a întrebat:

Cat costa o vopsire completa a masini plus taxele RAR? ( masina e hatckback deci nu foarte mare )

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1500-2000 de lei la un vopsitor particular, cu hala proprie (ar fi bine sa fie ventilata) dar fara cuptor pentru uscare.
In jur de 1000euro sau chiar mai mult in service, la cuptor, cu factura si garantie.
Despre rar nu stiu (cred ca te referi la schimbarea culorii), auzisem ca e ceva simplu, o taxa in jur de 100 de lei pentru identificare+ cativa zeci de lei pentru noul talon.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Du-te la vopsitorii, mai Fratila, iti este rusine sa-i intrebi?

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

In satul tau nu este RAR?

| EmilTraian95 explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

In primul rand stau intr-un municipiu si in al doilea nu nu este RAR aici.