| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o masina electrica si aceste masini au acceleratie?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pretul incepe de pe la 17000+TVA si da, aceste masini au acceleratie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce asteptari ai de la o masina electrica. Daca doresti o masina exclusiv electrica si performanta atunci cumpara o "Tesla", face cam 400. 000 euro. Dar daca doresti una foarte mica, de oras, iesi undeva la 60. 000 euro. Repet, pentru masini exclusiv electrice.

| flavius1921 a răspuns:

Bmw produce din 2010 masini hibrid in serie, au scos si X6 hibrid deci spor la treabawinking