| huideni1845 a întrebat:

Cat costa sa obti carnetul de conducere?

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

O punga da seminte, vreo 500 de Euro la testul psihologic si gata, mai ai nevoie de 1000 de Euro sa iti iei o rabla BMW.

A, ca sa dai scoala de soferi, pentru a obtine permisul de conducere, e altceva, depinde de scoala de soferi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, dacă te referi la plata care se dă de obicei. Peste tot este de 10 milioane. Dacă te referi la mită, depinde de la om la omlaughing baftăhappy

| Ottakringer a răspuns:

10-15 milioane.
Numai actele te costa 2 milioane si ceva + scoala te ajunge cam la 10-15 depinde de unde esti. Acum depinde si de masina... daca vrei ceva mai perfomanta sau dacie laughing

| Georgesava a răspuns:

Pai cand te duci o data sau de doua ori pe saptamana la cursuri trebuie sa platesti combustibilul si instructorul trebuie sa dai in general pana in 5 mil daca chiar esti incepator si ai nevoi de multe ore funda?

| MihaiG97 a răspuns:

Depinde, de scoala pe care o alegi, si cat de repede il iei(adica sa nu dai de multe ori)Daca vrei sa dai mita ca sa il iei, asta nu stiu, la fel depinde, sunt fel si fel de oameni!big grin

| Lamborghini_Alex_1983 a răspuns:

Depinde de scoala dar cred ca e in jur de 200 de euro.