| Amelia87 a întrebat:

Cit timp trebuie sa inveti ca sa-ti iai carnetul de conducere? Si cam cit ar costa?

Va multumesc.

5 răspunsuri:
| adrianhasde a răspuns:

3 saptamani nu mai mult. De costat cel mai ieftin 600 Ron. Bafta!

| lily09 a răspuns:

Depinde de tine cat de repede prinzi materia si conducerea... poti sa inveti intr-o saptamana ...instructorul te inscrie la examen dupa ce faci orele si daca crede ca esti bun

| Amelia87 explică:

Am uitat sa adaug: pentru automobil.

| alessyca a răspuns:

Eu am facut o singura data chestionarele din carte si ultimele 5 capitole le-am facut cu o zi inainte sa dau:d si l-am luat din prima cu 22 :X

| jo_7646 a răspuns:

In primul rand, depinde de tine. daca prinzi repede, si in 2 saptamani! Costa cam 700 - 800 ron!