| NedeaAndrei a întrebat:

Dupa cat timp si unde v-a sosit carnetul de conducere?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La posta pentru ca nu eram acasa, in jur de 9 zile cu 6 subcategorii in el, masina, camion, autobuz, masina cu remorca, camion cu remorca si autobuz cu remorca.

| NedeaAndrei explică (pentru mgtow):

Deci a venit sa t-il aduca acasa si nu erai, de aia la posta, nu?

| mgtow a răspuns (pentru NedeaAndrei):

Da sant si diliti ca nu-ti lasa permisul in posta trebuie sa-l ridici personal, parca in posta isi baga mana altcineva.

| 0rlando a răspuns:

Eu a doua zi după ce am luat traseul, m-am dus la poliție, m-au tras în poză și trei ore mai târziu am ridicat personal permisul de la ei.

| ionutzwk a răspuns:

Il primesti prin posta verifica acolo!