| Strepix a întrebat:

Cat costa schimbarea axului de la pompa de ulei 2.0 TDI BPW Audi a4 b7? Macar un preț aproximativ

Răspuns Câştigător
| kevin12 a răspuns:

Doar schimbarea axului nu este suficient, service-ul din link-ul trimis de panamax mai sus, ti-o rectifica cu totul. Daca mergi cu masina la ei o sa ajungi undeva la 1 300 lei cu totul (demontat, rectificat, montat inapoi), sau daca o trimiti colet ai in descriere pretul.
Nu te zgarci sa faci doar axul, nu rezolvi nimic. Cei din anunt cu asta se ocupa si primesti garantie 2 ani.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Aproximativ 300 lei.