| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Cat costa schimbul distributiei, in reprezentanta, pentru un audi a6 c7 si un audi a4 b8, toate 2. 0tdi? As vrea sa stiu preturile pentru amandoua, dau funda.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ateliere diferite, meșteri diferiți, tarife diferite. Orice răspuns va fi aprox. Alege service-ul unde vrei să mergi și intrebi acolo (oricum va fi peste două sute)

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru sierra1):

Ma refeream la reprezentanta audi

| sierra1 a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Cum spuneam: Alege service-ul (reprezentantei) unde vrei să mergi și intrebi acolo

preturile diferă