| JusTPauL a întrebat:

Cat este inscrisul in Romania la o masina euro 3 cu motor 1800-2000, cine site raspunsul direct, fara alte site-uri, dau funda.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Calculeaza ti singur aici

http://static.anaf.ro/......_2013.html

e cel oficial de la anaf, nu ai dat destule date sa iti calulam noi

| Sofer a răspuns:

Http://www.4tuning.ro/calculator-timbru-mediu-2013/
Poti sa iti calculezi de aici taxa :)

| rezervatro a răspuns:

Acuma nu pot sa-ti spun exact..ca depinde de mai multi factori. da stiu pe cineva care si-a luat de curand un audi a6 cu an de fabricatie putin dupa 2000 sau cam asa cu motor de 2000 si a dat in jur de 6.000 lei. cam 66 de milioane lei vechi