| anonim_4396 a întrebat:

Cat m-ar ajunge inmatricularea la un BMW 318 din 2007, Diesel
cu motoro 2.0? d au fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| Oviiyy a răspuns:

Daca este prima inmatriculare platesti cam 1000-1400 euro daca este euro 4, plus taxele normale la RAR asigurare etc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Introduci datele cerute in calculatorul de aici: http://static.anaf.ro/......_2013.html si afli.

| EMike a răspuns:

Daca e prima, te costa cam 40 si ceva, cu toate taxele. Daca nu e prima si masina e radiata in Romania in 500 ron o scoti. happy Succes.