| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă înmatricularea unui Chevrolet Epica 2007 diesel automat 2.0, care are in prezent numere de Spania?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este gratuit, trebuie sa acte in regula si stai pe lista de asteptare la inmatriculari in functie de cat este de solicitat acest serviciu in zona ta.

| Intruder19 a răspuns:

S-a scos taxa de imatriculare, toata treaba te costa in jur de 200 lei.

| Username55 a răspuns (pentru Intruder19):

Dar,odata cu scoaterea taxei de inmatriculare, se vor adauga alte taxe sau se vor mari cele existente?

| Intruder19 a răspuns (pentru Username55):

Momentan sunt ceva proiecte dar nu se stie sigur nimic.