| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa sa schimb butucul de la usa de la masina? aaa...pai aceeasi cheie e si la contact. deci trebuie schimbate amandoua. ma gandesc sa imi cumpar o masina de la un vecin dar ma gandesc si ca poate si-a facut vreo copie la cheia de la masina sad va multumesc

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Pai depinde ce masina iti cumperi. mergi si iti cumperi contact cu tot cu incuietori si le schimbi tu acasa. nu cred eu ca ar face copie la chei si ar intra in ea dupa ce o vinde. plus ca nu ar avea ce face cu ea. daca ar disparea ceva din masina logic ar fi primul banuit. deci nu te complica sa schimbi cheile. mai ales daca este o dacie sau un daewo laughing astea se deschid cu orice cheiewinking

| alexro13 a răspuns:

E vorba de un golf 4