| anonim_4396 a întrebat:

Cat te costa cand vrei sa inmatriculezi o masina cu motor mai mic de 2.0 si euro 4

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Întrebarea dumneavoastra este incomplecta, dati datele autoturismului!

| covexrobu a răspuns:

Undeva la 1000 de euro. poate putin mai mult cel mai bine este sa calculezi dupa vechime si toate hartiile pe care le aveti la ea. Sau sa incercati la administratia fiscala sau unde se plateste taxa respectiva. O vor socotii ei.

| Brigitta a răspuns:

Depinde din ce an e masina.
http://www.auto.ro/calculator-taxa-auto
Ai aici un calculator de taxa auto.

| withoutme a răspuns:

Iti mai trebuia si anul de fabricatie. incearca aici http://www.autosos.ro/taxe-inmatriculare.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat ma costa sa inmatriculez un citroen berlingo an 1998

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat costa de inscris o masina din 2006 cu motor de 2. 0 Imi poate spune cineva./?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dd

| doolce18 a răspuns:

Din cate stiu eu...Depinde de tipul de masina si de anul fabricatiei.