| AlexAnder455321 a întrebat:

Cat costa sa inmatriculezi un opel vectra b din 1997, motor 1.6 (intrebare pentru cei care au inmatriculat aceasta masina).

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 800-900E, vezi aici http://static.anaf.ro/......_2013.html

| d3men7zel a răspuns:

Sal, cred ca la tine taxa de prima inmatriculare este aproape 1000 e, dar am vazut pe situl ministerului de finante ca din 2011 se mareste. restul de taxe stiu ca te duce pana in 1000 ron. bafta funda?

| Alexandru_Dani_1993 a răspuns:

A dat un prieten 760 de euro pe inmatriculare la un opel vectra b numai ca era din 2001.