| bmw_8391 a întrebat:

Cat timp dureaza sati scoti permisu B, de cand depui actele si faci prima clasa de teorie. Daca las lua in prima

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Depinde ce abilitati ai si cat inveti.De cand incepi scoala de soferi si pana primesti permisul in mana daca toate treburile merg bine, dureaza cam o luna de zile.Depinde numai de tine.Bafta!

2 răspunsuri:
| bmw_8391 explică:

Nu am trecut nici de sala nici de condus,,, sunt la inceput,,

in cat timp v-ati scos permisu?
nu cat timp dureaza pana ti-l da,,,

| Sebyzuq a răspuns:

Poi daca ai reusi sa treci de sala si de proba de conducere.in maxim o saptamana iti vine acasa, til aduce postasu...eu asa l-am primit si majoritatea persoanelor cu care am vorbit l-au primit la fel.Bafta! funda?